Zavlažování parků a veřejných ploch

Krásný park je chloubou každého města, lázní či hotelu. Je ideálním místem pro ralaxaci a setkávání lidí, stejně tak pro sport či venčení domácích mazlíčků. Kvalita zeleně je velmi důležitá a aby byl parky či jiná veřejná prostranství svěží, je třeba kvalitní závlahový systém. Ten musí být navíc velmi odolný vůči vysoké zátěži, vandalům i nenechavcům.

Správně vyprojektovaná automaticka závlaha dodává každému typu rostlin a stromů tu správnou formu zálivky, stejně jako výrazně šetří čas i náklady za zalévání. V rámci městské či vesnické zástavby se často zavlažují i různé travnaté pásy či jiné travnaté plochy, dále pak školní hřiště či koupaliště. Stejně důležitý je i trávník firemních areálů.

Zavlažovací systém se projektuje vždy individuálně podle místních podmínek a účelu plochy a zcela jistě je třeba ho svěřit odborníkům, kteří na základě svých zkušeností vyberou to nejvhodnější řešení.Prodej komponentů závlah, zahradní nářadí Fiskars

Provozovatelem webu je společnost Tomáš Lelek - AZ Zahrada, která jako správce osobních údajů používá na těchto internetových stránkách cookies za účelem zvýšení uživatelského komfortu, analýzy návštěvnosti i přesnějšímu cílení reklamy.

Více o cookies
Upravit nastavení
Přijmout vše