Ceník zavlažovacího systému

Projekt a cenová nabídka závlahy ZDARMA

Na zavlažovací systém u nás získáte projekt a cenovou nabídku zdarma

Každá travnatá plocha je unikátem, proto Vám rádi vypracujeme cenovou nabídku a navrhneme možná řešení ušitá na míru přímo Vašemu projektu. Odhad ceny a projekt jsou vytvořeny na základě Vámi dodaných podkladů.

Obdržíte od nás kompletní dokumentaci pro představu, jak bude závlahový systém vypadat a až poté se budete moct rozhodnout. Naše společnost se zabývá výhradně závlahovými systémy a „nepleteme se“ do dalších oborů na úkor kvality práce. Dále spolupracujeme s osvědčenými zahradnickými firmami či studnaři. Spolupracují s námi i projekční kanceláře a stavební firmy, pro které kreslíme projekty závlahových systémů veřejných ploch, rekonstruovaných obytných a rekreačních areálů nebo městských parků.

Potřebné podklady pro vypracování projektu a cenové nabídky na závlahu

Především potřebujeme znát zdroj vody (vrt, studna, vodovodní řád, vydatnost zdroje a umístění v pozemku). Dále je třeba seznámit se s půdorysným plánem zahrady (např. návrh od zahradního architekta nebo plán se zakreslenými plochami trávníku, výsadeb a zastavěných ploch, případně lze použít i specifikace v Google Earth).

U sportovních ploch potřebujeme znát rozměry hrací plochy a požadavky, co zavlažovat (např. antukové kurty na otočení klíče, fotbalové hřiště i s okolními plochami nebo v areálu firmy pouze plochy, které jsou vidět při příjezdu autem).

Podle těchto údajů vypracujeme cenovou nabídku, výpis materiálu a projekt. Pokud si nebudete jisti, pomůžeme Vám porovnat naši nabídku s konkurencí.Prodej komponentů závlah, zahradní nářadí Fiskars

Provozovatelem webu je společnost Tomáš Lelek - AZ Zahrada, která jako správce osobních údajů používá na těchto internetových stránkách cookies za účelem zvýšení uživatelského komfortu, analýzy návštěvnosti i přesnějšímu cílení reklamy.

Více o cookies
Upravit nastavení
Přijmout vše