Servis zavlažovacího systémů

Správný servis zavlažovacího systému zajistí jeho dlouhodobou životnost a bezproblémové fungování. Přidejte se také Vy k více než 600 spokojeným zákazníkům, kterým zajišťujeme pravidelný servis dvakrát ročně.

Na jaře se s Vámi domluvíme na termínu a přijedeme, spustíme čerpadlo, zkontrolujeme a vyčistíme filtr, nastavíme ovládací jednotku, systém napustíme vodou a seřídíme trysky. Případné závady odstraníme hned na místě.

Probíhající zazimování závlahy

Na podzimní servis přijedeme, odstavíme čerpadlo, vyfoukáme vodu ze systému stlačeným vzduchem a vypneme ovládací jednotku. Takto zazimovaný systém je připraven přečkat jakoukoli zimu a bez závad být na jaře zase spuštěn.

Pokud se vyskytne problém během sezóny, oprava u nás trvá max. dva dny. Protože většinu materiálu a komponentů máme ve svém skladě, stačí vyslat servisního technika a oprava se tak nemusí protahovat kvůli objednávání potřebných komponent.

Jarní servis probíhá od poloviny března do konce dubna a zimní servis od poloviny října do konce listopadu. O tomto pravidelném servisu naše zákazníky s předstihem informujeme, ti tak mohou starosti se spouštěním či zazimováním závlahy pustit z hlavy.

Zajišťujeme NON-STOP SERVIS ZÁVLAH v plném rozsahu:

probíhající zazimování
  • záruční servis
  • pozáruční servis i pro systémy od jiných dodavatelů
  • předsezónní servis na jaře
  • posezónní servis na podzim včetně odborného zazimování systému

Servisní lhůty:

  • běžný servis do 48 hodin
  • v případě havárie ihned

!!! NON-STOP Servisní služba - 773 659 600 !!!Prodej komponentů závlah, zahradní nářadí Fiskars

Provozovatelem webu je společnost Tomáš Lelek - AZ Zahrada, která jako správce osobních údajů používá na těchto internetových stránkách cookies za účelem zvýšení uživatelského komfortu, analýzy návštěvnosti i přesnějšímu cílení reklamy.

Více o cookies
Upravit nastavení
Přijmout vše