Hunter

HUNTER - nejširší ucelený sortiment pro všechny typy travnatých ploch


HUNTER Logo Spolehlivé a moderní zavlažovací systémy mají značku HUNTER, pocházející z USA. Jedná se o jednoho z předních světových výrobců automatických zavlažovacích systémů pro zahrady, parky, veřejnou zeleň a sportovní plochy vyžadující vysokou kvalitu trávníku, jako jsou fotbalová a golfová hřiště nebo tenisové kurty.

Sídlo Hunter Firma HUNTER Industries začala s výrobou komponentů zavlažovacích systémů již před 25 lety a vždy měla na zřeteli zejména spokojenost zákazníka a jeho potřeby. Proto klade mimořádný důraz na vývoj, testování a výrobu s využitím všech moderních technologií. Je držitelem 250 patentů na unikátní technická řešení závlahových komponentů. Postřikovače řady "PGP" se vyrábí již 20 let a přesto jsou nejprodávanějšími rotačními postřikovači na světě.

Vyráběné komponenty se vyznačují vysokou spolehlivostí a životností takže šetří provozní náklady a jsou dokonce odolné i vůči nenechavcům. Záruka na komponenty značky HUNTER je 5 let ode dne výroby.

Přednosti závlahových systémů HUNTER:

  • rotační postřikovače existují v mnoha variantách dle výšky, použitých materiálů, proměnných výsečí, rychlostí rotace a s desítkami výměnných trysek
  • nastavení výsečí všech rotačních postřikovačů lze provádět bez vysunutí výsuvníku nad úroveň terénu
  • ovládací jednotky "PRO-C" a "ICC" lze libovolně rozšiřovat pro ovládání až 12 resp. 48 sekcí
  • většinu ovládacích jednotek lze programovat i s pomocí softwaru a přenosného komunikátoru "SRP" na osobním počítači
  • sortiment HUNTER má nejširší nabídku dešťových, větrných a jiných senzorů k ovládacím jednotkám
  • dekodérové ovládací jednotky ACC
  • široký výběr postřikovačů a prvků ovládacích systémů umožňuje mnoho variant řešení
  • instalaci závlahového systému provádějí pouze autorizované firmy, kde vám poradí s výběrem komponentů a zajistí odbornou a efektivní instalaci


Prodej komponentů závlah, zahradní nářadí Fiskars

Provozovatelem webu je společnost Tomáš Lelek - AZ Zahrada, která jako správce osobních údajů používá na těchto internetových stránkách cookies za účelem zvýšení uživatelského komfortu, analýzy návštěvnosti i přesnějšímu cílení reklamy.

Více o cookies
Upravit nastavení
Přijmout vše