Závlahové systémy: Všeobecné informace

Automatický závlahový systém - zelený trávník, klid a pohoda


Automatický zavlažovací systém se v současné době stává již samozřejmou součástí většiny okrasných zahrad a trávníků. Zahradu, jako místo pro zábavu a odpočinek, si bez stále zeleného a svěžího trávníku nelze představit. Stejně tak jako trávník bez vody. Spolehlivé a moderní automatické zavlažovací systémy jsou synonymem pro značku HUNTER. Celý trubní systém s výsuvnými postřikovači a elektroinstalací je trvale pod zemí, takže odpadá roztahování hadic, závlaha je rovnoměrná a spotřebuje se jen tolik vody, kolik je třeba. Nezanedbatelná je také úspora času, který je nutný na ruční kropení.

Upravené parky a veřejná prostranství jsou vizitkou každého města a obce. Údržba těchto ploch je však často náročná a drahá. Vítanými pomocníky jsou proto automatické závlahové systémy HUNTER. Tyto systémy šetří provozní náklady, mzdy za personál, efektivně využívají vodu a jsou odolné vůči nenechavcům a vandalům. Široký výběr postřikovačů a prvků ovládacích systémů umožňuje mnoho variant řešení.

Který závlahový systém je pro Vás nejvhodnější?


Prodej komponentů závlah, zahradní nářadí Fiskars

Provozovatelem webu je společnost Tomáš Lelek - AZ Zahrada, která jako správce osobních údajů používá na těchto internetových stránkách cookies za účelem zvýšení uživatelského komfortu, analýzy návštěvnosti i přesnějšímu cílení reklamy.

Více o cookies
Upravit nastavení
Přijmout vše