Nádrže na dešťovou vodu

Nabízíme Vám plastové nádrže na dešťovou vodu, které dokáží ušetřit více než polovinu spotřeby vody! Něvěříte? Věnujte pár minut těmto stránkám a studiím, které obsahují důkazy místo slibů. Díky plastové skořepinové konstrukci jsou námi dodáváné nádrže trvanlivé, lehké a v podstatě bezúdržbové.

Vybrat správnou nádrž na dešťovou vodu není snadným úkolem a lákavých nabídek je na trhu spousta. Proto jsme naše dvacetileté zkušenosti s téměř 700 projekty závlah promítli do poradenství při instalaci a prodeji plastových nádrží. Jako nejlepší řešení jsme vyhodnotili plastovou nádrž skořepinové konstrukce Kingspan.

Právě tento typ nádrže jsme jako výhradní dovozci začali prodávat a instalovat v ČR. Seznamte se s naší studií, kde se dozvíte jak správě vybrat nádrž na dešťovou vodu. Podrobnější informace o tom, jaké jsou rozdíly mezi jednotlivými typy nádrží, jejich výhody a nevýhody naleznete na našem e-shopu ve studii, která se věnuje tématu jak funguje zahradní nádrž na dešťovou vodu.


10 důvodů pro plastovou nádrž na dešťovou vodu
  • Ušetříte přes polovinu spotřeby vody a šetříte životní prostředí
  • Mimořádná pevnost a trvanlivost nádrže
  • Teleskopický nástavec v ceně (ušetříte až 5 000 Kč!)
  • Výrazně nižší váha v porovnání s betonovými nádržemi
  • Jednoduchá instalace nevyžadující obetonování
  • Propojení nádrží dokáže vytvořit nádrž libovolného objemu
  • Výběr filtrů přesně pro Váš dům
  • Poklop nádrže podle přání zákazníka
  • Bezúdržbové provedení
  • 5-letá záruka

Nádrž je umístěna pod zemí na Vaši zahradě a tak Vám nepřekáží ani nehyzdí zahradu. Voda, jež se akumuluje v době dešťů, vystačí i v následném suchém období. Lze ji využít jak pro zalevání zahrady a napojení na závlahový systém, ale i pro běžné užití v domě. Největší podíl spotřeby vody v domě tvoří splachování WC a praní, pro které lze využít právě dešťovou vodu.

spotřeba vody v domácnosti doprava nádrže se dá zařídit zdarma

Nádrže na dešťovou vodu dodáváme ve třech objemech:

Správnou velikost nádrže si zvolíte na základě Vaší spotřeby vody, velikosti zpevněných (odtokových) ploch a ročním úhrnu srážek. Nádrže můžete navíc libovolně propojit až do objemu 18 000 litrů. Jak co nejvíce ušetřit a jakou nádrž vybrat se dozvíte ve studiích jak ušetřit za vodu a jak dešťová voda dokáže nahradit přes polovinu Vaší spotřeby vody.

Prodej komponentů závlah, zahradní nářadí Fiskars

Provozovatelem webu je společnost Tomáš Lelek - AZ Zahrada, která jako správce osobních údajů používá na těchto internetových stránkách cookies za účelem zvýšení uživatelského komfortu, analýzy návštěvnosti i přesnějšímu cílení reklamy.

Více o cookies
Upravit nastavení
Přijmout vše