Reference závlah veřejných a speciálních ploch

Jsme schopni realizovat jakoukoliv závlahu, ať už se jedná o park, dětské hřiště, koupaliště, veřejné prostranství či travnatý pás silnice. Pracujeme pro obce, školy, školky i soukromé firmy.

Zavlažovaní firemních areálů

Závlahu jsme realizovali pro řadu komerčních ploch, jejichž provozovatelé se chtějí prezentovat skvělým trávníkem. Zavlažovací systém jsme instalovali v areálu firmy Foxconn v Kutné Hoře, v areálu výrobce tlumičů KYB v Chrudimi, v areálu firmy Philip Morris v Kutné Hoře či v areálu výrobce nepřůstřelných vest Argun v Hradci Králové.

Zavlažovaní hotelů a penzionů

Zavlažovací systém Penzionu Za vodou Dvůr Králové nad Labem

Automatický zavlažovací systém je téměř nutností pro zavlažování zahrad a dalších travnatých ploch u hotelů a penzionů. Zavlažovací systém jsme realizovali v unikátním hotelovém resortu Čapí hnízdo u Olbramovic.

Zavlažujeme také areál vyhlášeného Penzionu Za vodou ve Dvoře Králové, dále pak Hotel Tereziánský Dvůr v Hradci Králové, Hotel Antonie ve Frýdlantu či Hotel Kormorán v Šamoríně na Slovensku.

Naše závlahy jsme dodali i pro Lázeňský park v Lázních Velichovky a sportovně-relaxační areál Sokolovny Průhonice.

Zavlažovaní veřejných ploch

Naše závlahové systémy jsme instalovali pro trávníky celé řady veřejných ploch různých účelů.

Zavlažujeme zámecký park Hospitalu Kuks či Mětský park Kociánka v Ústí nad Orlicí, dále např. Technologický park ve Starých Čivicích. V roce 2014 pracujeme na revitalizaci Benešovy třídy v Hradci Králové. V Hradci jsme již vytvořili projekt automatické závlahy středověkých teras pod kanovnickými domy.

Zavlažovací systém jsme realizovali pro Koupaliště Kníže v Jičíně, na Plovárně v Litomyšli či pro Plavecký stadion v Táboře. O závlahu se staráme na Koupališti Flošna v Hradci Králové.

Zelený a svěží trávník je potřeba i pro naše nejmenší, automatický závlahový systém jsme realizovali v mateřských a základních školách, např. pro MŠ Mladé Boleslavi, pro MŠ JUTA ve Dvoře Králové na Labem či pro MŠ Hradec Králové - Podzámčí, dále pak pro ZŠ Mandysova Hradec Králové. Zavlažujeme i Skautské centrum Vinice v Pardubicích nebo cvičnou hasičskou plochu v Roudnici.

Zavlažovací systém instalujeme také na různe typy sportovních hřišt. Realizovali jsme např. volejbalové hřiště v Jaroměři, atletický stadion Turnově či tenisové kurty v hotelovém areálu Kormorán v Šamoríně. Další projekt naší závlahy jsme vypracovali pro Dostihové závodiště v Pardubicích.

Naše další reference

Jsme schopni realizovat i specifické projekty závlah, jako např. pěstební školku, kterou jsme realizovali např. pro Zahradnictví Zídek v Hradci Králové.

Voda pro nás neznamená pouze spojení s perfektním trávníkem a zavlažováním rostlin. Mezi naše reference patří i pěstebna akvarijních ryb či veliké akvárium v expozici Archeoparku ve Všestarech, kde jsme instalovali systém výměny vody. Správný ekosystém akvária jsme schopni vytvořit i pro luxusní domácí akvária.

Penzion Za vodou - Dvůr Králové nad Labem

Lázeňský areál - Lázně Velichovky

Pěstebna ryb

Výměna vody v akváriu

Výměna vody v akváriu expozice Archeoparku ve Všestarech

Zahradní školkaProdej komponentů závlah, zahradní nářadí Fiskars

Provozovatelem webu je společnost Tomáš Lelek - AZ Zahrada, která jako správce osobních údajů používá na těchto internetových stránkách cookies za účelem zvýšení uživatelského komfortu, analýzy návštěvnosti i přesnějšímu cílení reklamy.

Více o cookies
Upravit nastavení
Přijmout vše