Zavlažování tenisových kurtů

Projekt zavlažovacího systému tenisových kurtů

Tenis je velmi dlouho oblíbeným sportem a stále vznikají nová hřiště s různým povrchem. Klasická antuka je ale stále velmi oblíbená. Tento povrch ovšem vyžaduje stálou údržbu, která zahrnuje zejména pravidelné zvlhčování. Ať je to ručně hadicí nebo automaticky. Automatický zavlažovací systém má mnoho výhod. Odpadá zdlouhavé a nerovnoměrné ruční zalévání, navíc používáním postřikovačů s rychlou rotací se antuka nevyplavuje. A protože mají postřikovače nerezový výsuvník a při vysouvání dochází k jeho opláchnutí, jsou tyto postřikovače daleko odolnější proti agresivní antuce. Rovnoměrné zavlažení jednoho kurtu trvá cca 6 minut.

Jako jedna z mála firem nabízíme ovládání na tlačítko nebo na klíč, kdy po spuštění proběhne zavlažení kurtu zcela automaticky. Podle velikosti kurtu nabízíme řešení 6 nebo 8 postřikovačů na jeden kurt.Prodej komponentů závlah, zahradní nářadí Fiskars

Provozovatelem webu je společnost Tomáš Lelek - AZ Zahrada, která jako správce osobních údajů používá na těchto internetových stránkách cookies za účelem zvýšení uživatelského komfortu, analýzy návštěvnosti i přesnějšímu cílení reklamy.

Více o cookies
Upravit nastavení
Přijmout vše